З початку року за "зеленим тарифом" держава виплатила майже 6 мільярдів, ще винна - 13 мільярдівНа 22 травня ДП Гарантований покупець сплатив по "зеленому тарифу" понад 5,7 млрд₴ Підприємство повністю розрахувалось тільки за січень і лютий через борги з боку "Укренерго" (13,3 млрд грн)

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Про це повідомляє пресслужба підприємства.


З початку року ДП "Гарантований покупець" придбало у виробників електроенергії за "зеленим" тарифом близько 3470 МВт•год електроенергії.


Повідомляється, що "Укренерго" (основне джерело коштів для виконання зобов’язань перед виробниками) порушує порядок оплати послуг Гарантованого покупця з початку 2020 року. Компанія не здійснила жодного платежу на користь держпідприємства за послуги, надані у квітні та травні. Загальний борг НЕК "Укренерго" наразі складає 13,3 млрд грн, з яких:
  • 0,4 млрд грн – за січень;
  • 2,6 млрд грн – за лютий;
  • 3,0 млрд грн – за березень;
  • 5,9 млрд грн – за квітень;
  • 1,4 млрд грн – за травень.


Читайте також: Дорогий Рінат Леонідович: як Ахметов переписує правила енергоринку


Бенефіціари "зеленого тарифу": як нардепи, їхні сім’ї та помічники заробляють на електриці


Нагадуємо:


Зелені" тарифи були введені в Україні в 2009 році, їх особливістю є те, що вони в кілька разів є вищими, ніж звичайні тарифів і зафіксовані в євро.


Введення цих "зелених" тарифів пов’язували з братами Клюєвими, які першими побудували ряд великих сонячних станцій на півдні України.


Всього в Україні "зелені" електростанції (вітрові, сонячні і т.д.) виробляють до 2% електроенергії, яка споживається в країні. Однак "зелена електроенергія" коштує ринку 8% всіх коштів, або близько 10 млрд грн за найвищими в Європі тарифами.


Служба безпеки України повідомляє про загрозу енергетичної безпеки країни та дестабілізацію Об’єднаної енергетичної безпеки через неконтрольоване зростання виробників "зеленої" енергетики і недосконалість ціноутворення.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/05/22/660840/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top