Не підписував. Разумков прокоментував законопроект, що дозволить звільнити Ситника

НВ

Об этом сообщает DEDAL

Дмитро Разумков

НВ


Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що не підписував законодавчу ініціативу щодо відставки директора НАБУ Артема Ситника.

Про це він повідомив в інтерв’ю 24 каналу.

Водночас, він додав, що відповідний законопроект не є спрямованим безпосередньо проти Ситника.

«Ви сприймаєте законопроєкт № 3133 як законопроєкт проти Ситника. Якщо я не помиляюся, то законопроєкт поширюється не тільки на НАБУ, а й на інші органи. Тому говорити про те, що він направлений проти когось — це точно некоректно», — сказав Разумков.

Напередодні у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт № 3133 авторства нардепа від Європейської солідарності Олексія Гончаренка. Документ дозволить звільняти голову НАБУ за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.Згідно з рішенням суду, Ситник скоїв таке правопорушення.

Читайте також:

Ситник розповів, чому люди Коломойського намагаються його прибрати з НАБУ

Разумков також прокоментував інформацію, що нібито у пояснювальній записці написано, що законопроєкт має бути прийнятий для того, щоб звільнити Ситника.

«Не ухвалює парламент пояснювальних записок, він ухвалює закони. І закони не можуть ухвалювати проти тієї чи іншої особи, або для того, щоб зробити життя тієї чи іншої особи кращим чи гіршим. Їх ухвалюють, аби по них далі функціонувала і жила держава. Подивімося, які там норми, і далі будемо ухвалювати рішення», — повідомив спікер Ради.

Нагадаємо, 51 народний депутат підписав подання до Конституційного суду з вимогою визнати неконституційним призначення Артема Ситника директором Національного антикорупційного бюро.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zvilnennya-sitnika-razumkov-ne-pidpisuvavsya-pid-dokumentom-novini-ukrajini-50089851.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top