Коронавірус у лікаря онкодиспансеру? Перші деталі


  • Марія ЛЄХОВА
  • 64
Коронавірус у лікаря онкодиспансеру? Перші деталі
  • Журналіст Віталій Павловський повідомив, що у лікаря онкологічного диспансеру нібито підтвердилася підозра на коронавірус. Нині біля медзакладу повно поліції.

— Вінницький Онкоцентр. Лікар.. Очаг Кові-19.. Занавес, — дослівно цитуємо Павловського.

Об этом сообщает Преступная Россия

Віталій додає, що за попередніми даними захворів уролог.

Перед цим в редакцію повідомили, що біля онкодиспансеру повно поліції. Нікого не впускають та не випускають. У пацієнтів паніка.

Павловському в прес-службі поліції відмовилися пояснювати причину роботи їхніх працівників там. Він запитував прямо про лікаря, йому не підтвердили інформації, але й не спростували.

Ми також телефонували в обласну поліцію. Там нам відповіли: «Поліція дійсно працює на місці події. Забезпечують охорону публічного порядку».

Журналіст 20minut.ua зателефонувала головному лікарю онкодиспансеру Володимиру Шамраю, але він не зміг говорити про ситуацію. Було зрозуміло, що керівнику закладу зараз не до преси.

— Не можу, дівчино, не можу, — сказав він і додав, що не коментуватиме.

Тим часом, в телеграм групах почали з’являтися повідомлення:


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/koronavirus-u-likarya-onkodispanseru-pershi-detali-11047668.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top