Президент Бразилії вважає епідемію коронавірусу "вигадкою"


Президент Бразилії Жаїр Болсонару закликав до скасування карантину. Світову пандемію коронавірусу він назвав "невеликим грип", для якого не потрібні карантинні заходи, пише DW.

Об этом сообщает Руспрес

Попри зараження свого прес-секретаря, президент у своєму зверненні до нації у вівторок, 24 березня, закликав мера Ріо-де-Жанейро і губернатора Сан-Паулу "повернутися до нормальності" і покінчити з карантинними заходами.

"У групі ризику люди за шістдесят. Навіщо закривати школи?" – обурився Болсонару.

Голова Бразилії розкритикував ЗМІ за поширення паніки і заявив, що регіональні влади повинні покінчити з концепцією "випаленої землі", як він називає введені проти епідемії заходи.

На цей момент число інфікованих в Бразилії становить близько 2,2 тисячі осіб в усіх 26 штатах і столичному Федеральному окрузі. 46 хворих померли. Карантин був введений в Ріо-де-Жанейро 21 березня.

Раніше суперечливі заяви Болсонару викликали протести по всій Бразилії. Бразильці впевнені, що президент значно применшує епідемію. Його сумнівні твердження щодо ситуації з коронавірусом в Бразилії викликали гнів громадян, які спричинили п’ять нічних протестів і різке падіння рейтингу президента.

З початку протестних акцій в Бразилії, громадяни вимагають відставку Жаїра Болсонару з поста президента. Главу держави звинувачують в невчасної реакції на епідемію. З-за наслідків епідемії бразильський реал рекордно впав стосовно долара США на 10% звалився головний індекс Фондової Біржі Сан-Паулу, величезні збитки понесла авіакомпанія ABEAR.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/prezident-braziliyi-vvazhaye-epidemiyu-koronavirusa-vigadkoyu-342585_.html”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top