У мережі нагадали про вбитого Росією вірусолога на борту МН17

На фоні ситуації з поширенням у світі пандемії коронавірусу в мережі згадали про вбитого Росією вченого-вірусолога зі світовим ім’ям, професора Йопе Ланге з Університету Амстердама.

Об этом сообщает Руспрес

Він, зокрема, загинув в авіакатастрофі малайзійського Boeibg 777 рейсу МН17, збитого російським "Буком" над Донбасом у 2014 році. Про це написав у Twitter користувач під ніком "Vιtαuskαs на карантині".

"Пасажир рейсу МН17, убитий російськими військовими злочинцями. Сьогодні Росія просить зняти з неї санкції "для ефективної боротьби з вірусом COVID-19". Совісті у цій лицемірної країни немає!" – йдеться в повідомленні.

Професор Йоп Ланге загинув в авіакатастрофі Boeibg 777 рейсу МН17

Професор Йоп Ланге загинув в авіакатастрофі Boeibg 777 рейсу МН17

Водночас у коментарях користувачі підтримали думку автора, звинувативши у всьому Росію і підтримуваних нею терористів.

"У 2014-му усією країною раділи біля зомбоящиків збитому літаку, зборів, банкети, пиятики,"давай ще", "можемо повторити", "Весь трагізм долі цих людей не дає спокою. Вчені, розумні і порядні люди стали жертвою дегенератів, мавп із сучасною зброєю. А ще те, що верховна "бібізяна" досі не покарана, ганебно. Лицемірність і боязнь можуть знищити цивілізацію. Зло має бути покаране!", "Вони таки зуміли розсердити Всесвіт. Карма вона така – іноді століттями треба чекати, а іноді б’є, не відходячи від каси", "Розмова про зняття санкцій почнеться тоді, коли Росія зізнається у своїх злочинах, піде з Донбасу, заплативши компенсацію за все зруйноване і віддасть Крим! І це мінімум!", – пишуть вони.

Професор Йоп Ланге

Професор Йоп Ланге

Інші вказали на показові наукові праці самого Йопе Ланге. Вони згадали, що з 2002 по 2004 рік професор, один із провідних світових вчених, першопроходець досліджень епідемії, очолював Міжнародну спільноту щодо боротьби зі СНІДом. Він, зокрема, займався дослідженням захворювання і розробками ліків із 1983 року, був організатором декількох найважливіших клінічних випробувань препаратів антиретровірусної терапії.

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

twitter.com/_Vitauskas_A

"Під його керівництвом проходили дослідження щодо способів запобігання передачі ВІЛ від матері до дитини", "Також серед загиблих – прессекретар Всесвітньої організації охорони здоров’я. А всього на борту було 108 делегатів міжнародної конференції з питань ВІЛ/СНІДу", – додали в коментарях.

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

twitter.com/_Vitauskas_A

"Може, путінським військовим вірусологам він чимось заважав?", "А про яку "совість" може йтися, якщо це країна вбивця і терорист!?", "У цій "лицемірній країні" є конкретне ім’я і прізвище. Вам слабо озвучити це прізвище?", "Країна тут ні до чого. Винні бандити, які захопили владу", – зазначають користувачі.

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

twitter.com/_Vitauskas_A

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

twitter.com/_Vitauskas_A

Коментарі користувачів

Коментарі користувачів

twitter.com/_Vitauskas_A

Це професор Йоп Ланге. Вчений-вірусолог зі світовим ім’ям з Університету Амстердама.
Пасажир рейсу # МН17, убитий російськими військовими злочинцями.

Сьогодні Росія просить зняти з неї санкції "для ефективної боротьби з вірусом # COVID_19 ".

Совісті у цій лицемірною країни НІ! pic.twitter.com/AnEY8a2BIP

— Vιtαuskαs на карантині ???????????????? (@_Vitauskas_A_) March 25, 2020

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Гаазі (Нідерланди) напередодні суду щодо катастрофи рейсу МН17 родичі загиблих влаштували мовчазний протест під посольством Росії, вимагаючи притягнути до відповідальності винних у трагедії. У неділю, 8 березня, вони встановили навпроти будівлі посольства 298 білих стільців, які символізують жертв збитого літака.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "На Донбасі збитий Boeing-777" на сайті "OBOZREVATEL".


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/u-merezhi-nagadali-pro-vbitogo-rosieyu-virusologa-na-bortu-mn17.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top