Лоліта різко висловилася про ексчоловіка Дмитра Іванова

Російська співачка Лоліта Мілявська різко висловилася про свого п’ятого чоловіка Дмитра Іванова.

Об этом сообщает Преступная Россия

Так, у прямому ефірі з телеведучою Настею Івлєєвою в Instagram, знаменитість зізналася, що шлюб з Івановим був помилкою.

Лоліта Мілявська й Дмитро Іванов

Лоліта Мілявська й Дмитро Іванов

hellomagazine.com

За словами Лоліти, вона думала, що чоловік – її останній шанс.

"Не можна жити з виродками. У мене не було почуття самодостатності. Ти, як дурепа, починаєш у 45 думати, що це останній шанс. І якщо ти його прогавиш, все – більше не буде нічого. І я зробила цю помилку", – говорить Мілявська.

Лоліта Мілявська й Дмитро Іванов

Лоліта Мілявська й Дмитро Іванов

eg.ru

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Лоліта Мілявська зізналася, що в 40 років пустилася в усі тяжкі. Вона нюхала кокаїн, тусувалася і в її житті з’явився секс на одну ніч.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/show/people/lolita-rizko-vislovilasya-pro-ekscholovika-dmitra-ivanova.htm”

Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top