Депутат від "Слуги народу" хоче створити спеціальний орган для регулювання ринку азартних ігор


Така норма закладена в законопроекті Тараса Тарасенко, депутата партії "Слуга народу"

Його проект закону 2285-4 "Про державне регулювання ігор на гроші в Україні" був зареєстрований 6 листопада. Свою позицію він відстоював під час круглого столу на тему "Яким бути чи не бути гральному бізнесу в Україні?", організованого Українським Інститутом Майбутнього. Об этом сообщает mediazavod.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Потрібно створювати зовсім новий орган, який буде здійснювати контроль за діяльністю ігрового бізнесу. Я розумію, що в 2009 році грального бізнесу у нас в державі не було, а спеціалістів фахових, які б могли забезпечити такий контроль, наразі не буде достатньо. Можливо, можна скористатися досвідом іноземців в такому випадку, проте, чи забезпечить Міністерство юстиції такий нагляд? Я не впевнений. Тому вважаю, що саме окремий спеціалізований орган потрібен для забезпечення такого нагляду", — заявив депутат.

З ним, проте, не згоден експерт програми реформування правоохоронної і судової систем Українського Інституту Майбутнього Олександр Чебаненко. Він вважає, що запровадження окремого контролюючого органу на даному етапі буде передчасним і створить перешкоди для якісного проведення реформи азартних ігор.

null

"Ми вважаємо, що на даному етапі функціонування цього бізнесу треба задіяти чинні, а також заново створені органи, як Мінюст, БФР, а створення нових органів, яким надається повноваження силових, на даному етапі є передчасними", — заявив Олександр Чебаненко.

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді для розгляду на поточному тижні зареєстровано 8 проектів законів на тему легалізації грального бізнесу. Експерти вбачають у цьому бажання влади провести реформу будь-якою ціною в інтересах певних гравців.

Тим часом, українці не підтримують можливу легалізацію азартних ігор. 60% населення висловилося проти.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/14/deputat_vid_quotslugy_naroduquot_khoche_stvoryty_specialnyy_organ_dlya_regulyuvannya_rynku_azartnykh_igor”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top