Боєць "Правого сектору" розкритикував позицію Каспрука щодо одностатевих шлюбів

Чернівчани – звичайні люди, а мер надає перевагу "незвичайним”
Міський голова Олексій Каспрук під час свого брифінгу у понеділок сказав, що накладе вето на рішення депутатів про заборону у Чернівцях ЛГБТ-заходів — пише Чернівці таймс.
Реакція соцмереж не забарилась.
Доброволець, боєць ДУК «Правий сектор», чернівчанин Сергій Скальд розкритикував вето Каспрука на своїй сторінці в мережі фейсбук.
Мало не вперше депутати міської ради Чернівців показали всій країні, що дійсно піклуються про правопорядок свого міста і підтримали петицію щодо заборони "лгбт” провокацій . В країні війна, в Чернівцях взагалі безлад та політична криза місцевого рівня, яка не дає нормально жити чернівчанам. Те, що відбувається в "маленькому Парижі” порушує не тільки конституцію, але й всі десять заповідей, та чомусь права сексменшин в пріоритеті у міського голови.

Накладаючи вето на рішення по цій петиції, міський голова керується євроінтеграцією та прикладом міста Харків. Чому ж він не керується цими прикладами у благоустрої свого міста? Чому не доводить стан доріг свого міста хоча б до рівня харківських доріг ? Тому що чернівчани – звичайні люди, а мер надає перевагу "незвичайним”.фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/11/05/boiets-pravoho-sektoru-rozkrytykuvav-pozytsiiu-kaspruka-shchodo-odnostatevykh-shliubiv.html” Об этом сообщает fix-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top