Лідер ринку легкої промисловості ТДВ “ТРЕМБІТА” відзначає 75-річчя


Свою діяльність підприємство розпочало в 1965 році, об’єднавши діючі на той час великі швейні фабрики в Чернівцях. Чоловічі костюми, брюки та пальта сьогодні користуються попитом у Європі

Чоловічі костюми, брюки та пальта користуються попитом у Європі. І виготовляють в Україні. Підприємство "Трембіта", розташоване на Буковині, в Чернівцях, відзначає своє 75-річчя. Свою діяльність розпочало в 1965-му об’єднавши існуючі на той час великі швейні підприємства в Чернівцях. Генеральна директорка підприємства Стелла Станкевич розповідає, тоді об’єднання “Трембіта” з кожним роком нарощувало власні потужності, яке забезпечувало 5000 робочих місць. Об этом сообщает nashreporter.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Тоді ми виготовляли дитячий одяг,комбінезони, куртки для жінок і чоловіків. Ми шили костюми для Міністерства оборони та авіації”, — згадує спогади директорка підприємства ТДВ “ТРЕМБІТА”.

Пізніше збудували додатковий цех з виробництва чоловічих костюмів приміщення якого в майбутньому стало основним. 700 працівників забезпечують виготовлення 25 000 костюмів щомісяця. Стелла Омелянівна пригадує, вже 35 років працює тільки директором, пройшла шлях від звичайної швачки до генеральної директорки. На її думку, висока кваліфікація працівників, сучасне обладнання помножене на багаторічний досвід, дозволяє досягти значних результатів.

“Сьогодні мені ніхто не зможе сказати ,що можливо а що ні. Адже я знаю всі етапи виробництва, і як все повинно бути. Важливо ,коли ти можеш шанувати людей, які працюють. Можна подумати що це легка промисловість Так її так назвали колись, але вона далеко не легка. Розумієте, робота досить монотонна, потрібно сісти і 8 годин сидіти, прасувати, шити і багато іншого”, — розповідає Стелла Станкевич.

Відповідальне ставлення до своєї роботи дозволило підприємству не тільки підтримувати економічну стабільність упродовж 75 років але і отримати численні нагороди та визнання. Саме тому "Трембіта” є лідером 2017, 2018 та 2019 років серед підприємств України в легкій промисловості. Додатковим показником якості, є експорт продукції до таких країн Європи як: Франція, Німеччина,Данія, Голландія та Італія.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/01/lider_rynku_legkoyi_promyslovosti_tdv_trembita_vidznachaye_75_richchya”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top