«Планета кіно» почала продавати свій попкорн у магазинах

Фото: Дмитро Деркач Об этом сообщает kv-journal.in.ua со ссылкой на СМИ.Мережа кінотеатрів «Планета кіно» почала продавати попкорн у магазинах. Про це повідомив засновник компанії Дмитро Деркач.

Зараз попкорн Pumpidup продається у гастромаркеті WineTime і коштує 39 гривень. Далі має з’явитися у супермаркетах Novus і Metro. Протягом трьох-шести місяців планують продавати фірмовий попкорн «у всіх супермаркетах, магазинах і АЗС по всій Україні».

У «Планеті кіно» вважають попкорн власного виробництва однією з родзинок мережі. Зерна закуповують у США та розкривають за допомогою гарячого повітря. Потім поливають рафінованою соняшниковою олією з сіллю та смаковими додатками. Солодкий попкорн готують у карамелізаторі. Про це Деркач розповідав виданню PostEat.

Для того, аби позбутися черг за попкорном, у кінотеатрах створили магазини самообслуговування. Попкорн у паперових пакетах міститься у спеціальних теплових стелажах, які дозволяють зберігати його підігрітим.

Кіномаркет – магазин самообслуговування у «Планеті кіно». Фото: PostEatПершого серпня у ТРЦ River Mall на Осокорках відкрився другий у Києві кінотеатр мережі «Планета кіно».

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/16/planeta-kino-pochala-prodavaty-svij-popkorn-u-magazynah/”

Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top