День захисника України та Свято Покрови збіглися з великою історичною подією…

Цього року День захисника України та Свято Покрови збіглися з великою історичною подією — рішенням про створення Української Помісної православної церкви. Ми бачимо що Бог любить та оберігає Україну. Але без вашої мужності, без вашого самозречення не вдалося б тішитися цьому. Бо просто не було б України.

Наше основне завдання сьогодні – триматися разом. Багатостолітня історія навчила нас, що московський ворог – підступний і хитрий. Коли він бачить, що не може силою скорити українців, то починає сіяти недовіру і кричати «Зрада!» На жаль, ми на ці граблі наступали і не один раз. Але не цього разу. Тепер перемога над російським окупантом буде повною і незворотною!

Наша сила і перемога – в єдності. Це те, про що ми не повинні забувати ані на хвилину.

Є така гарна козацька легенда про Меч Єдності, яка передавалася з покоління в покоління.

Після знищення московськими військами Січі, говорить легенда, – козаки розділилися. Частина їх пішла на Кубань, частина – за Дунай, а частина – в Галичину.

За переказами, лише коли всі вони зберуться разом, козацькі ковалі-характерники почнуть з їхніх шабель кувати Меч Єдності.

Куватимуть вони його довго: багато випробувань буде і невдалих спроб, приходитимуть все нові і нові козаки, і кластимуть свої шаблі на чарівне ковадло.

Темні сили всіма засобами намагатимуться зупинити ковалів: обіцятимуть їм Золото, Владу, Славу… Але ковалі не зважатимуть на них і далі робитимуть свою справу.

Але настане той день, коли засіяє ясним полум’ям Меч Єдності!

Тоді зійдеться все Козацьке Товариство і підійме цей Меч вгору, і воскресять українські вояки Україну!

Сьогодні вирішальний час – у нас з’явився цей Меч Єдності. Тримайте його міцно, ми як ніколи близькі до перемоги!

Вітаю вас усіх з Днем захисника України! Слава героям! Хай оберігає вас усіх Богородиця!

Низький уклін усім вам за ваше служіння рідній державі, глибока шана.

Слава Україні!

Андрій Немировський

ИСТОЧНИК nemyrovskyi.com.ua
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Вінницька мажорка Давиденко рветься до влади! »

ТОП 24

Copyright © 2008-2019. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top