"Stop НКВД-КГБ-ФСБ": одеські активісти блокують дорогу до Придністров'я


Одеські патріоти повністю заблокували роботу прикордонного пункту "Кучурган" на українсько-молдовському кордоні.

Акція проходить в знак солідарності з блокадою окупованого Криму, повідомляє048.ua.

Як зазначається, Придністров'я, як і Крим, повністю залежить від України. Організатори звертаються до окупаційної адміністрації республіки з вимогоюпереглянути свої пріоритети, інакше обіцяють заблокувати повністю кордон з цією окупованою частиною Молдови, включаючи сільські та польові дороги.

Нагадаємо, 20 вересняо 12:00 почалася безстрокова акція з блокади Криму з боку материкової України, яка полягає у недопущенні вантажного транспорту до півострова.http://gazeta.ua/articles/life/_stop-nkvdkgbfsb-odeski-aktivisti-blokuyut-dorogu-do-pridnistrovya/648601
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top