Саакашвілі оприлюднив відео міліціонера, який збирає "данину" з торговців кавунами


Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбуці посилання на відео, на якому дільничний інспектор міліції в Одесі бере хабарі з продавців кавунами.

"Хочу подякувати всім активістам, які зняли це відео. Говорив з начальником УВС і сказав йому, що якщо цей перевертень не буде посаджений, я буду ставити питання про зміну керівництва УВС. Також хочу попросити людей, допомагати нам в отриманні інформації ще більше", - написав Саакашвілі.

Відео отримання хабара з торговця баштанними опублікував відомий активіст "Дорожнього контролю" Дмитро Кравчук.

Хочу подякувати всім активістам, які зняли це відео. Говорив з начальником УВС і сказав йому, що якщо цей перевертень не...http://gazeta.ua/articles/regions/_saakashvili-oprilyudniv-video-milicionera-yakij-zbiraye-daninu-z-torgovciv-kavunami/648107
Поделитесь, и будет Вам счастье!

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top