"У Полтаві стріляли з травматичної зброї, а не з вогнепальної", - міліція


У вчорашній перестрілці у Полтаві стріляли з травматичної зброї, а не з вогнепальної. Про це повідомила Наталія Жовтенко, старший дільничний Ленінського райвідділу міліції міста.

- Перестрілка сталася поблизу зупинки Богдана Хмельницького. У потерпілих поранення від травматичної зброї. Повну інформацію про подію озвучимо завтра. Зараз її устатковуємо, - сказала Жовтенко.

Нагадаємо, вчора до чергової частини Ленінського райвідділу міліції о 22:30 зателефонував місцевий і повідомив, що на зупинці громадського транспорту невідомий чоловік просить викликати швидку і міліцію. З'ясувалося, що двоє чоловіків побилися біля зупинки з двома невідомими. Один з них здійснив кілька пострілів по чоловіках з травматичного пристрою. 31-річному чоловіку поранило грудну клітину: ліву нижню частину легені і серце. У 29-річного чоловіка два поранення в області спини та правої руки. Їх госпіталізували до Полтавської Центральної районної лікарні.http://gazeta.ua/articles/regions/_u-poltavi-strilyali-z-travmatichnoyi-zbroyi-a-ne-z-vognepalnoyi-miliciya/641882
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Юрій Бублик заявив, що йтиме в мери Полтави »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top