Через невідому хворобу 10-річна Віолета Шубіна не може говорити


У Віолети Шубіної затримка мовного розвитку та ММД (мінімальна мозкова дисфункція). З народження вона майже не говорить. Лікарі не можуть поставити діагноз. Допомогти дівчинці можуть у Ізраїлі. Але самотужки на лікування родина гроші зібрати не може, бо й батько дівчинки важко хворіє.

До 3 років Віолета мовчала. Лікарі радили почекати доки дівчинці не виповниться 6 років, але мама Віолети відчувала, що щось не так. Потім дитину взяли на облік до психіатра і невролога. Після років лікування проблема не зникладівчинка не може повноцінно говорити. Мова її настільки хаотична, а слова невиразні, що часом зрозуміти її можна тільки завдяки мамі-перекладачці.

Віолета пройшла 14 курсів лікування різними препаратами та три курси дельфінотерапії. У дитини затримка мовного розвитку. Вона все розуміє, реагує на мову, але зв'язно висловити свої думки не в змозі.

Тато Віолети вже 9 років бореться з Хворобою Крона. Це захворювання, при якому гниє кишечник. Чоловік переніс три операції. Раз на три місяці йому потрібно проводити лікування, інакше страшні напади просто зводять всіх з розуму, а один курс лікування коштує 3040 тисяч грн.

Дівчинка з міста Кременчук Полтавської області. Допомагають родині волонтери з "Української Біржі Благодійності". Мають зібрати 85 тисяч гривень.

Реквізити для допомоги:
МБФ "Українська Біржа Благодійності"
ЕДРПОУ 38005762
Р/р 2600630669802
МФО 305749 м. Київ
Центральне відділення
ПАТ "Банк Кредит Дніпро"
Призначення платежу: благодійна допомога проект "Дивна хвороба Віолети".http://gazeta.ua/articles/help/_cerez-nevidomu-hvorobu-10richna-violeta-subina-ne-mozhe-govoriti/642804
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Юрій Бублик заявив, що йтиме в мери Полтави »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top