"Гепа, щоб ти здох по дорозі додому", - активісти на п'ятому суді над Кернесом


Сьогодні, 28 липня, в Київському райсуді Полтави відбулося п'яте засідання над мером Харкова Геннадієм Кернесом, якого разом з двома охоронцями звинувачують у побитті торік харківських майданівців Сергія Ряполова і Олександра Кутяніна. Чотири попередніх засідання перенесли.

Близько 10.00 біля приміщення суду зібралося до сотні активістів. Більшість тримали в руках прапори "Батьківщини", стояло кілька наметів цієї партії. Міліціонери та охоронці відгородилися від людей металевим парканом. Активісти тримали в руках плакати з написами "Кернес, дуй на нари, а не на канари", "Стоп гестапо". Цього разу, окрім місцевих активістів, приїхали представники столичного автомайдану та мітингарі з Харкова.

Кернес з охоронцями та захистом приїхав за 45 хвилин до початку суду. Його завезли на візку через чорний хід.

"Підозрємо, що не просто так він раніше заявився. Мабуть, треба час, щоб придумати нові брехні, аби перенести в черговий раз засідання. Кожного разу адвокати шукають якийсь привідто евакуювали Кернеса, то він взагалі не з'явився за станом здоров'я, - розповів активіст Роман Кропивка. - Так і хочуть затягнути час".

Суд розпочався з десятихвилинним запізненням. З самого початку захисники Кернеса почали подавати судді клопотання. Найперше, на що скаржилисязміна прокурорів. Апелювали тим, що такого робити не можна. Захист та суддя Андрій Антонов відповіли, що таке розпорядження надійшло від заступника головного прокурора України. Потім адвокати міського голови подавали ще з десяток клопотань: їх не влаштовували умови, в яких проходив суд, послалися на духоту та мале приміщення, мовляв, міський голова не може знаходитися в ньому більше 2 годин. Також скаржилися на перебіг слідства.

"Підтримую своїх адвокатів в тому, що слідство проходило з порушеннями. Повторюю ще разсправу просто фальсифікують. Прошу суд взяти до уваги те, що слідство проходило з багатьма порушеннями, - сказав Геннадій Кернес".

Суддя Андрій Антонов всі клопотання відхилив. Після тригодинного безперервного засідання він переніс суд на 26 серпня. Послався, на те, що тоді буде не так спекотно і засідання можна буде провести в нормальних умовах.

Поки тривав суд, на вулиці активісти поставили залізну клітку, в яку запхали велику ляльку Геннадій Кернеса, причепили надпис "Кернесу сюди". Мітинагар вишикувалися навпроти приміщення, кілька разів співали гімн України, тримали плакати "Гепа, покойся. Приблизилося царствие небесное", "Харьковский добровольческий батальйон Антигепин", "Харьковфортпост Украины. Кернеса-предателя не должно быть на передовой". Перед вікном зали засідань облаштували музичні колонки, з мікрофоном працював діджей. Періодично нагадував судді про об'єктивність і про те, що народ його поважатиме за справедливе рішення. Біля нього також влаштували дискотеку, дівчата кричали "Гепах....".

Після суду Геннадія Кернеса вивели через чорний хід. Аби до нього не протиснулися, стояли чоловіки в касках з автоматами. Один націлився в сторону людей, активісти на нього почали кричати. Коли машини від'їжджали люди матюкалися. Одна жінка в темних окулярах кричала: "Гепа, щоб ти здох по дорозі додому".http://gazeta.ua/articles/life/_gepa-schob-ti-zdoh-po-dorozi-dodomu-aktivisti-na-pyatomu-sudi-nad-kernesom/639515
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Юрій Бублик заявив, що йтиме в мери Полтави »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top