У Полтаві ляльку Кернеса посадили в клітку


Вже третю годину в Полтаві триває судове засідання по справі Кернеса. Активісти під вікнами суду встановили металеву клітку із написом "Кернесу сюди". В неї посадили велику ляльку Геннадія Кернеса. Вона одягнена у шкіряну куртку, на ногах - жіночі черевики. На грудях - листок з написом: "Мер - слуга народу".

У цей час захист міського голови Харкова продовжує подавати клопотання судді Андрію Антонову. Вже подали їх близько 10. В одному з клопотань скаржаться на Генпрокуратуру, яка змінила прокурорів у справі. Адвокати Кернеса пропонують перенести засідання у зв'язку із неналежним станом приміщення суду. Скаржаться на тісноту і духоту. Також адвокати висловлюють недовіру до слідства. Сам Геннадій Кернес повторює, що справа проти нього сфальсифікована.

Засідання триває. Активісти влаштували на вулиці танці під українську музику, працює діджей. Вінз мікрофоном, періодично нагадує судді про об'єктивність рішення.http://gazeta.ua/articles/politics/_u-poltavi-lyalku-kernesa-posadili-v-klitku/639457
Поделитесь, и будет Вам счастье!
Другие материалы в этой категории: Юрій Бублик заявив, що йтиме в мери Полтави »

ТОП 24

Copyright © 2008-2020. 53 канал Полтава - Новости Аналитика Соцопросы

Данный сайт работает как социальный блог, открытая социальная площадка где каждый может опубликовать свои материалы, многие материалы приходят на почту и публикуются администрацией сайта после модерации. В связи с эти возможны некорректное отображение источника текста или графики, если Ваши авторские права или права на торговую марку (товарный знак) нарушены, просим извинения, указывайте о данных нарушениях нам на почту E-mail: [email protected] и мы немедленно исправим это недоразумение. Спасибо.

Scroll to Top